REFERENCE

Čtení z Akáši - Partnerské Vztahy

Poznámka: řešit vztah se zemřelým samozřejmě lze a můžeme to pouze doporučit, je to velmi důležité pochopit, odpustit a uzavřít.

"Přeji Vám pěkný večer, paní Kaiserová. V dubnu jste mi četla z Akáši na téma vztah s bývalým přítelem. Když jsem Vaši zprávu četla, zůstala jsem v němém úžasu, jak přesně to sedí na moji situaci. Nedostala jsem se k tomu, abych Vám napsala, tak alespoň teď, sice se zpožděním, ale přesto, Vám skládám poklonu.
Ráda bych si u Vás zaplatila další čtení na téma vztahu s mojí maminkou, která letos zemřela. Nevím, zda je možné číst takto i o vztahu s někým, kdo nyní není v inkarnaci, ale pokud by tomu nic nebránilo, ráda bych se dozvěděla, co jsme se od sebe přišly učit, čím jsme se měly obohatit a v čem si pomoci, prostě jaký smysl měl náš společný život. Děkuji Vám za vyjádření."

Díky čtení z Akáši jsem pochopila velmi mnoho

"Dobry den pani Tamaro, chci Vam velmi podekovat za Vase cteni, ktere jste mi pred casem udelala na muj vztah s pritelem. Pochopila jsem toho opravdu mnoho, co se mi v zivote delo, hlavne to, proc jsem prochazela tak bolestivymi zkusenostmi ve vztazich ne jen partnerskych, ale ve vztahu k memu otci, to, jaky vztah mel s moji maminkou. Musim opravdu priznat, ze vsechny tyto vztahy byly velmi narocne a nezdrave, plne slz, litosti, hledani sama sebe. Konecne muzu rict, ze dycham a nedusim se, opustil me i strach z toho, co si lide budou myslet o mne a me rodine. Za posledniho pul roku jsem se snazila svemu priteli pomoct v jeho situaci, ale doslo mi, ze v tomto vztahu vubec neslo o nas, ale jen o nej. Rekla jsem si dost, podivala se na sebe a dceru, na svoji minulost, na svuj zivot. Diky Vam a Vasemu cteni jsem otevrela oci, nasla v sobe silu odpustit sama sobe i ostatnim a jit dal. Z celeho srdce Vam dekuji.