REFERENCE

Čtení z Akáši - partnerské vztahy

Poznámka: řešit vztah se zemřelým samozřejmě lze a můžeme to pouze doporučit, je to velmi důležité pochopit, odpustit a uzavřít.

"Přeji Vám pěkný večer, paní Kaiserová. V dubnu jste mi četla z Akáši na téma vztah s bývalým přítelem. Když jsem Vaši zprávu četla, zůstala jsem v němém úžasu, jak přesně to sedí na moji situaci. Nedostala jsem se k tomu, abych Vám napsala, tak alespoň teď, sice se zpožděním, ale přesto, Vám skládám poklonu. Ráda bych si u Vás zaplatila další čtení na téma vztahu s mojí maminkou, která letos zemřela. Nevím, zda je možné číst takto i o vztahu s někým, kdo nyní není v inkarnaci, ale pokud by tomu nic nebránilo, ráda bych se dozvěděla, co jsme se od sebe přišly učit, čím jsme se měly obohatit a v čem si pomoci, prostě jaký smysl měl náš společný život. Děkuji Vám za vyjádření."

Díky čtení z Akáši jsem pochopila velmi mnoho

"Dobry den pani Tamaro, chci Vam velmi podekovat za Vase cteni, ktere jste mi pred casem udelala na muj vztah s pritelem. Pochopila jsem toho opravdu mnoho, co se mi v zivote delo, hlavne to, proc jsem prochazela tak bolestivymi zkusenostmi ve vztazich ne jen partnerskych, ale ve vztahu k memu otci, to, jaky vztah mel s moji maminkou. Musim opravdu priznat, ze vsechny tyto vztahy byly velmi narocne a nezdrave, plne slz, litosti, hledani sama sebe. Konecne muzu rict, ze dycham a nedusim se, opustil me i strach z toho, co si lide budou myslet o mne a me rodine. Za posledniho pul roku jsem se snazila svemu priteli pomoct v jeho situaci, ale doslo mi, ze v tomto vztahu vubec neslo o nas, ale jen o nej. Rekla jsem si dost, podivala se na sebe a dceru, na svoji minulost, na svuj zivot. Diky Vam a Vasemu cteni jsem otevrela oci, nasla v sobe silu odpustit sama sobe i ostatnim a jit dal. Z celeho srdce Vam dekuji

Mé zkušenosti s čtením z Akáši

Mohu Vám z vlastní zkušenosti napsat, že čtení je velkým přínosem pro toho, kdo se rozhodne vydat se na cestu poznání sebe sama. Je to opravdu velké rozhodnutí, protože to, co na té cestě objeví není nic příjemného ani snadno uchopitelného. Je to něco, co zmizelo v propasti minulosti a velmi silně ovlivňuje náš současný život. A to je a jen negativně. Vzpomenutí si na to, co to je, je vždy velmi bolestné, ale také uzdravující a očišťující. Není to nic nesnesitelného, ale je to vždy spojené s uvolňováním negativních energií a ty nejsou prostě příjemné, to není ani možné. Budete - li k tomu přistupovat tak, že se umýváte a to vnitřně, nebude Vás to děsit, ani nebudete očekávat něco hezkého, ale právě naopak. Vždy musíte chtít, aby se ukázalo jen to nejhorší s tím, že se toho chcete zbavit tím, že si to uvědomíte a necháte to "usnout". Je to sice opravdu bolestná zkušenost, ale po ní následuje uvědomění si toho, že život je tu proto, aby se žil opravdu jen šťastně a spokojeně. A to nejde, když nás ovlivňují negativní energie, které jsem si uchovali z minulosti potlačené a schované uvnitř sebe sama. Ty potřebují projít naším vědomím a potom se mohou uložit tam, kam patří - do nevědomí. Jsou teď v podvědomí a to velice silně vědomý život ovlivňuje. Není to sice tak, že to, co spadne do nevědomí by nás neovlivňovalo vůbec, ale nemá to tu sílu, jako když je to uložené v podvědomí. Je proto důležité, abychom negativním kvalitám, v které se ty negativní energie vědomým prožitím změní, daly své pravé místo a ne nepravé.